1. liga
1. Cascos 0
2. FC Krementi A 0
3. Grand Team Ludeco A 0
1.A liga
1. AG United B 0
2. Barevné kovy 0
3. FC Krementi B 0
2.A liga
1. AC Roma team 0
2. AG United 0
3. Atletico Bořislavka 0
2.B liga
1. FC Boss United 0
2. FC Kreténi 0
3. FC Stars 0
3. liga
1. FC Galácticos 0
2. Havana C.F. 0
3. Ideální 11° 0

Liga

1.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 29.05 18:00 Toros Cascos 1. liga ZŠ Mazurská -:-
Pá 29.05 19:00 Vocasuna CA FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Pá 29.05 19:30 KOLÍCI Football Players 2.B liga Čechie Smíchov -:-
So 30.05 09:30 Tvůj problém FC Galácticos 3. liga Laudova -:-
So 30.05 10:00 Hajduk Hůrka Herbal Fusion 2.B liga Hanspaulka -:-
Ne 31.05 10:00 The Originals 2012 FC Krementi A 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 31.05 11:00 Motor 2015 FC Hood Happy 2.A liga Angelovova -:-
Ne 31.05 13:00 AC Roma team TJ HANY BANY 2.A liga Laudova -:-
Ne 31.05 15:00 Atletico Bořislavka Prasata 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 31.05 16:00 FC Stars Pavilon 8 AHC 2.B liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 31.05 17:00 Rebel Circus FC Kreténi 2.B liga Slivenec -:-
Ne 31.05 17:00 SFT AG United 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 31.05 17:00 Plán A Ideální 11° 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 31.05 17:30 Reggaeboys Modřanský svině 1. liga Na Ovčíně -:-
Ne 31.05 18:00 FC Lopatov FK PRAHA 2.A liga Aritma -:-
Ne 31.05 19:00 Grand Team Ludeco A Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Podvinný mlýn -:-
Ne 31.05 19:30 Havana C.F. Prague Panthers 3. liga Angelovova -:-
Ne 31.05 19:45 Rapid Libeň Tým Jakuba Harapáta 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Po 01.06 19:00 Náhodná rotace Grand Team Ludeco B 1.A liga Angelovova -:-
Po 01.06 20:00 FC Perros Holota FC 1.A liga Stodůlky -:-
Út 02.06 20:00 Soclose United Barevné kovy 1.A liga Pražačka -:-
St 03.06 18:30 FC Krementi B Pražský Axiom 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 03.06 19:45 SK Palouk AG United B 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
2.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 05.06 17:00 FC Kreténi KOLÍCI 2.B liga Dobratická -:-
So 06.06 10:00 Football Players Hajduk Hůrka 2.B liga Laudova -:-
So 06.06 11:00 Herbal Fusion FC Stars 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 06.06 15:00 Prasata AC Roma team 2.A liga Angelovova -:-
So 06.06 17:00 Cascos The Originals 2012 1. liga Koráb -:-
Ne 07.06 10:00 FC Krementi A Reggaeboys 1. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 07.06 10:00 FK PRAHA Atletico Bořislavka 2.A liga Jitřní -:-
Ne 07.06 11:00 FC Hood Happy FC Lopatov 2.A liga Běchovice -:-
Ne 07.06 11:30 Truhla Boyz SFT 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 07.06 12:00 TJ HANY BANY Liviroff SC 2.A liga Děkanka -:-
Ne 07.06 14:00 Prague Panthers Tvůj problém 3. liga Březiněves -:-
Ne 07.06 15:00 Modřanský svině Grand Team Ludeco A 1. liga Angelovova -:-
Ne 07.06 16:00 AG United Motor 2015 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 07.06 16:00 FC Galácticos Rapid Libeň 3. liga Strahov -:-
Ne 07.06 17:00 Tým Jakuba Harapáta Plán A 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 07.06 17:00 Ideální 11° Havana C.F. 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 07.06 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Toros 1. liga Koráb -:-
Ne 07.06 18:00 Pavilon 8 AHC Vocasuna CA 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 07.06 20:15 FC Boss United Rebel Circus 2.B liga Tempo -:-
St 10.06 19:00 Barevné kovy Náhodná rotace 1.A liga Pražačka -:-
St 10.06 19:00 Grand Team Ludeco B FC Perros 1.A liga Koráb -:-
Čt 11.06 18:15 AG United B Soclose United 1.A liga Hanspaulka -:-
Čt 11.06 18:30 Pražský Axiom SK Palouk 1.A liga Angelovova -:-
Čt 11.06 19:30 Holota FC FC Krementi B 1.A liga Mikulova -:-
3.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 12.06 18:30 Toros Modřanský svině 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 12.06 19:00 Vocasuna CA Herbal Fusion 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Pá 12.06 19:30 KOLÍCI Rebel Circus 2.B liga Čechie Smíchov -:-
So 13.06 09:30 Tvůj problém Ideální 11° 3. liga Laudova -:-
So 13.06 10:00 Hajduk Hůrka FC Kreténi 2.B liga Hanspaulka -:-
Ne 14.06 11:00 Liviroff SC SFT 2.A liga Mikulova -:-
Ne 14.06 11:00 Motor 2015 Truhla Boyz 2.A liga Angelovova -:-
Ne 14.06 12:00 TJ HANY BANY Prasata 2.A liga Děkanka -:-
Ne 14.06 13:00 AC Roma team FK PRAHA 2.A liga Laudova -:-
Ne 14.06 14:00 Prague Panthers FC Galácticos 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 14.06 15:00 Atletico Bořislavka FC Hood Happy 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 14.06 16:00 FC Stars Football Players 2.B liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.06 17:00 Plán A Rapid Libeň 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 14.06 17:30 Reggaeboys The Originals 2012 1. liga Na Ovčíně -:-
Ne 14.06 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Cascos 1. liga Koráb -:-
Ne 14.06 18:00 Pavilon 8 AHC FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 14.06 18:00 FC Lopatov AG United 2.A liga Aritma -:-
Ne 14.06 19:00 Grand Team Ludeco A FC Krementi A 1. liga Podvinný mlýn -:-
Ne 14.06 19:30 Havana C.F. Tým Jakuba Harapáta 3. liga Angelovova -:-
Po 15.06 18:30 Pražský Axiom AG United B 1.A liga Angelovova -:-
Po 15.06 19:45 Náhodná rotace Soclose United 1.A liga Angelovova -:-
Po 15.06 20:00 FC Perros Barevné kovy 1.A liga Stodůlky -:-
St 17.06 18:30 FC Krementi B Grand Team Ludeco B 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 17.06 19:45 SK Palouk Holota FC 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
4.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 19.06 17:00 FC Kreténi FC Stars 2.B liga Dobratická -:-
Pá 19.06 19:00 Herbal Fusion Pavilon 8 AHC 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 20.06 10:00 FC Krementi A Toros 1. liga ZŠ Mazurská -:-
So 20.06 10:00 Football Players Vocasuna CA 2.B liga Laudova -:-
So 20.06 15:00 Prasata Liviroff SC 2.A liga Angelovova -:-
So 20.06 17:00 Cascos Reggaeboys 1. liga Koráb -:-
Ne 21.06 10:00 FC Hood Happy AC Roma team 2.A liga Běchovice -:-
Ne 21.06 10:00 FK PRAHA TJ HANY BANY 2.A liga Jitřní -:-
Ne 21.06 11:30 Truhla Boyz FC Lopatov 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.06 14:00 The Originals 2012 Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.06 15:00 Modřanský svině Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga Angelovova -:-
Ne 21.06 16:00 FC Galácticos Plán A 3. liga Strahov -:-
Ne 21.06 16:00 AG United Atletico Bořislavka 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.06 17:00 Ideální 11° Prague Panthers 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.06 17:00 SFT Motor 2015 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 21.06 17:00 Rebel Circus Hajduk Hůrka 2.B liga Slivenec -:-
Ne 21.06 17:00 Tým Jakuba Harapáta Tvůj problém 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 21.06 19:45 Rapid Libeň Havana C.F. 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 21.06 20:15 FC Boss United KOLÍCI 2.B liga Tempo -:-
Po 22.06 20:00 AG United B Náhodná rotace 1.A liga Na dlouhém lánu -:-
Út 23.06 19:00 Soclose United FC Perros 1.A liga Pražačka -:-
St 24.06 18:30 FC Krementi B Barevné kovy 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 24.06 19:00 Grand Team Ludeco B SK Palouk 1.A liga Koráb -:-
St 24.06 19:30 Holota FC Pražský Axiom 1.A liga Mikulova -:-
5.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 26.06 18:30 Toros The Originals 2012 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 26.06 19:00 Vocasuna CA FC Kreténi 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 27.06 09:30 Tvůj problém Rapid Libeň 3. liga Laudova -:-
So 27.06 10:00 Herbal Fusion FC Boss United 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 27.06 11:00 Hajduk Hůrka KOLÍCI 2.B liga Hanspaulka -:-
So 27.06 15:00 Prasata FK PRAHA 2.A liga Angelovova -:-
Ne 28.06 11:00 Liviroff SC Motor 2015 2.A liga Mikulova -:-
Ne 28.06 12:00 TJ HANY BANY FC Hood Happy 2.A liga Děkanka -:-
Ne 28.06 13:00 AC Roma team AG United 2.A liga Laudova -:-
Ne 28.06 14:00 Prague Panthers Tým Jakuba Harapáta 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 28.06 15:00 Modřanský svině Cascos 1. liga Angelovova -:-
Ne 28.06 15:00 Atletico Bořislavka Truhla Boyz 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 28.06 16:00 FC Stars Rebel Circus 2.B liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 28.06 17:00 Ideální 11° FC Galácticos 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 28.06 18:00 FC Lopatov SFT 2.A liga Aritma -:-
Ne 28.06 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky FC Krementi A 1. liga Koráb -:-
Ne 28.06 18:00 Pavilon 8 AHC Football Players 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 28.06 19:00 Grand Team Ludeco A Reggaeboys 1. liga Podvinný mlýn -:-
Ne 28.06 19:30 Havana C.F. Plán A 3. liga Angelovova -:-
Po 29.06 20:00 FC Perros Náhodná rotace 1.A liga Stodůlky -:-
Út 30.06 18:30 Pražský Axiom Grand Team Ludeco B 1.A liga Angelovova -:-
Út 30.06 19:30 Holota FC AG United B 1.A liga Mikulova -:-
St 01.07 17:45 SK Palouk Barevné kovy 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 01.07 19:00 FC Krementi B Soclose United 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
6.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 03.07 17:00 FC Kreténi Pavilon 8 AHC 2.B liga Dobratická -:-
Pá 03.07 19:30 KOLÍCI FC Stars 2.B liga Čechie Smíchov -:-
So 04.07 10:00 Football Players Herbal Fusion 2.B liga Laudova -:-
So 04.07 10:00 FC Krementi A Modřanský svině 1. liga ZŠ Mazurská -:-
So 04.07 17:00 Cascos Grand Team Ludeco A 1. liga Koráb -:-
Ne 05.07 10:00 FK PRAHA Liviroff SC 2.A liga Jitřní -:-
Ne 05.07 11:00 Motor 2015 FC Lopatov 2.A liga Angelovova -:-
Ne 05.07 11:00 FC Hood Happy Prasata 2.A liga Běchovice -:-
Ne 05.07 11:30 Truhla Boyz AC Roma team 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.07 14:00 The Originals 2012 Sešrotuj tatu a mámu taky 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.07 16:00 FC Galácticos Havana C.F. 3. liga Strahov -:-
Ne 05.07 16:00 AG United TJ HANY BANY 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.07 17:00 Rebel Circus Vocasuna CA 2.B liga Slivenec -:-
Ne 05.07 17:00 SFT Atletico Bořislavka 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.07 17:00 Plán A Tvůj problém 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 05.07 17:00 Tým Jakuba Harapáta Ideální 11° 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 05.07 17:30 Reggaeboys Toros 1. liga Na Ovčíně -:-
Ne 05.07 19:45 Rapid Libeň Prague Panthers 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 05.07 20:15 FC Boss United Hajduk Hůrka 2.B liga Tempo -:-
Po 06.07 18:45 Náhodná rotace FC Krementi B 1.A liga Angelovova -:-
Po 06.07 20:00 AG United B FC Perros 1.A liga Na dlouhém lánu -:-
Po 06.07 20:00 Soclose United SK Palouk 1.A liga Angelovova -:-
St 08.07 19:00 Grand Team Ludeco B Holota FC 1.A liga Koráb -:-
St 08.07 19:00 Barevné kovy Pražský Axiom 1.A liga Pražačka -:-
7.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 10.07 18:30 Toros Grand Team Ludeco A 1. liga ZŠ Plamínkové -:-
Pá 10.07 19:00 Vocasuna CA KOLÍCI 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 11.07 09:30 Tvůj problém Havana C.F. 3. liga Laudova -:-
So 11.07 10:00 FC Krementi A Cascos 1. liga ZŠ Mazurská -:-
So 11.07 10:45 Football Players FC Boss United 2.B liga Laudova -:-
So 11.07 11:00 Herbal Fusion FC Kreténi 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 11.07 15:00 Prasata AG United 2.A liga Angelovova -:-
Ne 12.07 10:00 FK PRAHA FC Hood Happy 2.A liga Jitřní -:-
Ne 12.07 10:00 Liviroff SC FC Lopatov 2.A liga Mikulova -:-
Ne 12.07 12:00 TJ HANY BANY Truhla Boyz 2.A liga Děkanka -:-
Ne 12.07 13:00 AC Roma team SFT 2.A liga Laudova -:-
Ne 12.07 14:00 Prague Panthers Plán A 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 12.07 15:00 Atletico Bořislavka Motor 2015 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 12.07 15:00 Modřanský svině The Originals 2012 1. liga Angelovova -:-
Ne 12.07 16:00 FC Stars Hajduk Hůrka 2.B liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 12.07 17:00 Ideální 11° Rapid Libeň 3. liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 12.07 17:00 Tým Jakuba Harapáta FC Galácticos 3. liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 12.07 18:00 Pavilon 8 AHC Rebel Circus 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Ne 12.07 18:00 Sešrotuj tatu a mámu taky Reggaeboys 1. liga Koráb -:-
Út 14.07 19:30 Holota FC Barevné kovy 1.A liga Mikulova -:-
St 15.07 17:30 SK Palouk Náhodná rotace 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 15.07 18:45 FC Krementi B FC Perros 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
St 15.07 19:00 Grand Team Ludeco B AG United B 1.A liga Koráb -:-
Čt 16.07 19:00 Pražský Axiom Soclose United 1.A liga Angelovova -:-
8.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 17.07 17:00 FC Kreténi Football Players 2.B liga Dobratická -:-
Pá 17.07 19:30 KOLÍCI Pavilon 8 AHC 2.B liga Čechie Smíchov -:-
So 18.07 10:00 Hajduk Hůrka Vocasuna CA 2.B liga Hanspaulka -:-
Ne 19.07 11:00 Motor 2015 AC Roma team 2.A liga Angelovova -:-
Ne 19.07 11:00 FC Hood Happy Liviroff SC 2.A liga Běchovice -:-
Ne 19.07 11:30 Truhla Boyz Prasata 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 16:00 AG United FK PRAHA 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 17:00 SFT TJ HANY BANY 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 19.07 17:00 Rebel Circus Herbal Fusion 2.B liga Slivenec -:-
Ne 19.07 18:00 FC Lopatov Atletico Bořislavka 2.A liga Aritma -:-
Ne 19.07 20:15 FC Boss United FC Stars 2.B liga Tempo -:-
Po 20.07 19:00 Náhodná rotace Pražský Axiom 1.A liga Angelovova -:-
Po 20.07 20:00 FC Perros SK Palouk 1.A liga Stodůlky -:-
Po 20.07 20:00 AG United B FC Krementi B 1.A liga Na dlouhém lánu -:-
Út 21.07 19:00 Soclose United Holota FC 1.A liga Pražačka -:-
St 22.07 19:00 Barevné kovy Grand Team Ludeco B 1.A liga Pražačka -:-
9.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Pá 24.07 17:00 FC Kreténi FC Boss United 2.B liga Dobratická -:-
Pá 24.07 19:00 Vocasuna CA FC Stars 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 25.07 10:00 Herbal Fusion KOLÍCI 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
So 25.07 10:00 Football Players Rebel Circus 2.B liga Laudova -:-
So 25.07 15:00 Prasata SFT 2.A liga Angelovova -:-
Ne 26.07 10:00 FK PRAHA Truhla Boyz 2.A liga Jitřní -:-
Ne 26.07 11:00 Liviroff SC Atletico Bořislavka 2.A liga Mikulova -:-
Ne 26.07 11:00 FC Hood Happy AG United 2.A liga Běchovice -:-
Ne 26.07 12:00 TJ HANY BANY Motor 2015 2.A liga Děkanka -:-
Ne 26.07 13:00 AC Roma team FC Lopatov 2.A liga Laudova -:-
Ne 26.07 18:00 Pavilon 8 AHC Hajduk Hůrka 2.B liga ZŠ Mazurská -:-
Út 28.07 19:30 Holota FC Náhodná rotace 1.A liga Mikulova -:-
St 29.07 19:00 Barevné kovy AG United B 1.A liga Pražačka -:-
St 29.07 19:00 Grand Team Ludeco B Soclose United 1.A liga Koráb -:-
Čt 30.07 17:30 Pražský Axiom FC Perros 1.A liga Angelovova -:-
Čt 30.07 18:45 SK Palouk FC Krementi B 1.A liga ZŠ Mazurská -:-
10.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 02.08 11:00 Motor 2015 Prasata 2.A liga Angelovova -:-
Ne 02.08 11:30 Truhla Boyz FC Hood Happy 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 02.08 15:00 Atletico Bořislavka AC Roma team 2.A liga Na dlouhém lánu -:-
Ne 02.08 16:00 AG United Liviroff SC 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 02.08 17:00 SFT FK PRAHA 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
Ne 02.08 18:00 FC Lopatov TJ HANY BANY 2.A liga Aritma -:-
11.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
So 08.08 15:00 Prasata FC Lopatov 2.A liga Angelovova -:-
Ne 09.08 10:00 FK PRAHA Motor 2015 2.A liga Jitřní -:-
Ne 09.08 11:00 Liviroff SC AC Roma team 2.A liga Mikulova -:-
Ne 09.08 11:00 FC Hood Happy SFT 2.A liga Běchovice -:-
Ne 09.08 12:00 TJ HANY BANY Atletico Bořislavka 2.A liga Děkanka -:-
Ne 09.08 16:00 AG United Truhla Boyz 2.A liga ZŠ Plamínkové -:-
12.kolo
Datum Čas Domácí Hosté Liga Hřiště Výsl.
Ne 31.05 11:00 Liviroff SC Truhla Boyz 2.A liga Mikulova -:-
Střelci
1. liga
1.A liga
2.A liga
2.B liga
3. liga
Brankáři
1. liga
1.A liga
2.A liga
2.B liga
3. liga